دستگاه تصفیه آب در ورامین دستگاه تصفیه آب در ورامین

نصب دستگاه تصفیه آب در ورامین ، قرچک و پیشوا

با تأسف می‌گوییم که آب شهری آلوده و حاوی ذرات ریز است که می‌تواند برای سلامتی آسیب‌زا باشد و منجر به بروز انواع بیماری‌ها میشه . در طول روز، هر فرد به طور متوسط ۱٫۵ لیتر آب مصرف می‌کنه و حتی کمترین آلودگی ممکن باعث بروز بیماری شود. استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب، که انواع مختلف آن در بازار موجود است، بهترین راه برای تضمین آب سالم است. پیله ور با فعالیت در زمینه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی، به شما خدمات سریع و اعتمادی ارائه می‌دهد.

درخواست مشاوره و نصب

اگر نیاز به نصب، تعویض فیلتر یا به طور کلی تعمیر دستگاه تصفیه آب دارید، کافی با ما تماس بگیرید تا علاوه بر راهنمایی برای خرید بهترین دستگاه تصفیه مناسب شما از هزینه و مراحل نصب نیز آگاه بشید.

خدماتمبلغ (تومان)
اجرت تعویض سه فیلتر تصفیه آب خانگی (بصورت دوره ای هر 6 ماه یکبار)190,000
اجرت تعویض پنج فیلتر تصفیه آب خانگی(بصورت دوره ای سالانه)230,000
اجرت تعویض شش فیلترتصفیه آب خانگی(با فیلترممبران حدود 2 سال یکبار است)240,000
اجرت تعویض هفت فیلتر دستگاه تصفیه با قلیایی یا محافظ ممبران260,000
نصب دستگاه تصفیه آب 300,000 تا 400,000
قیمت نصب و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در ورامین

خدمات نصب دستگاه تصفیه آب و تعمیر آن چه شامل می‌شود؟

نصب دستگاه تصفیه آب در قرچک

پیله ور بهترین کارشناسان ماهر و حرفه‌ای، خدمات نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و اداری را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به سرعت سفارش خود را ثبت کرده و از مشاوره و قیمت مناسب از نصاب دستگاه تصفیه آب ما بهره‌مند شوید.

خدماتتوضیحات
تعمیر انواع تصفیه آب خانگی زیرسینکی و رومیزیارائه خدمات تعمیر برای انواع دستگاه‌های تصفیه آب در زیر سینک و رومیزی
نصب دستگاه تصفیه آبنصب انواع دستگاه‌های تصفیه آب در منازل و محل‌های مختلف
عیب‌یابی و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگیتشخیص و رفع عیب‌ها و اشکالات مرتبط با دستگاه‌های تصفیه آب خانگی
سرویس دوره‌ای دستگاه تصفیه آبارائه سرویس دوره‌ای برای تضمین عملکرد بهینه دستگاه‌های تصفیه آب
تعویض فیلتر تصفیه آبتعویض فیلترهای مصرفی در دستگاه‌های تصفیه آب
تعویض پمپ تصفیه آب خانگیتعویض پمپ‌های فعال در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی
تعمیر پمپ تصفیه آب خانگیرفع مشکلات و تعمیر پمپ‌های دستگاه‌های تصفیه آب خانگی
کربن‌گیری دستگاه تصفیه آبخدمات کربن‌گیری و پاکسازی دستگاه‌های تصفیه آب از آلودگی‌های کربن
هواگیری تصفیه آبحل مشکلات مربوط به هواگیری در دستگاه‌های تصفیه آب
نصب خروجی پساب تصفیه آبنصب سیستم‌های خروجی برای پساب حاصل از عملیات تصفیه آب
جابجایی دستگاه تصفیه آبخدمات جابجایی و انتقال دستگاه‌های تصفیه آب در محیط‌های مختلف
تعمیر مخزن دستگاه تصفیه آبرفع عیب‌ها و تعمیر مخازن مربوط به دستگاه‌های تصفیه آب
انواع خدمات دستگاه تصفیه آب در ورامین و قرچک

چرا نباید خودمان دستگاه را نصب کنیم ؟

نصب دستگاه تصفیه آب توسط نصاب باعث جلوگیری از بروز خسارت و آسیب به دستگاه می‌شود. مواردی مانند نشتی، خرابی قطعات و خرابی فیلتر از پرتکرارترین مشکلات نصب غیر اصولی است که اغلب چاره‌ای به جز تعویض قطعه ندارد. با کمک گرفتن از نصاب دستگاه تصفیه آب، خیالتان از هر بابت راحت خواهد بود. نصاب دستگاه تصفیه آب پس از مراجعه به محل، پس از بررسی سلامت دستگاه (بررسی پمپ، دکمه‌ها، فیلترها، تنظیم بودن فشار)، از کارکرد صحیح آن مطمئن می‌شود و پس از نصب، آب‌بندی و شلنگ‌ها را بررسی می‌کند.

از جمله اقداماتی است که نصاب انجام می‌دهد:

خدماتتوضیحات
انتخاب بهترین محل برای نصب دستگاهانتخاب محل مناسب برای نصب دستگاه تصفیه آب بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا نصب در محل اشتباه می‌تواند به پمپ و سایر قطعات آسیب بزند. نصاب با دقت بهترین مکان را برای نصب انتخاب می‌کند.
نصب اتصالات ورودی دستگاه و لوله کشی آب و فاضلابدر این مرحله، نصاب اتصالات ورودی دستگاه را نصب کرده و لوله‌های کشی آب و فاضلاب را به دستگاه متصل می‌کند. اطمینان حاصل می‌شود که اتصالات صحیح و بدون نشتی هستند.
بررسی عملکرد صحیح پس از نصبپس از نصب، نصاب به بررسی دقیق عملکرد دستگاه می‌پردازد. این شامل بررسی پمپ، دکمه‌ها، فیلترها، و تنظیم بودن فشار می‌شود تا اطمینان حاصل شود که دستگاه به درستی نصب و عملکرد مطلوب را دارد.
تست آب بندی و بررسی هوزینگ‌ها و اتصالاتنصاب بعد از نصب، تست آب بندی دستگاه را انجام می‌دهد. همچنین هوزینگ‌ها و اتصالات دستگاه را بررسی کرده و از عدم نشتی و سلامت آنها اطمینان حاصل می‌کند.
تست پمپ آب تصفیه کن خانگیپمپ آب تصفیه کن خانگی توسط نصاب تست می‌شود تا اطمینان حاصل شود که عملکرد آن به درستی صورت می‌گیرد. این شامل بررسی فشار و دبی پمپ نیز می‌شود.
تست باد مخزننصاب برخی از مراحل تست، شامل تست باد مخزن، را انجام می‌دهد. این تست به منظور اطمینان از سلامت و عدم نشتی مخزن در مقابل فشارهای آب است.
نصب فیلترهانصاب در این مرحله فیلترهای مورد نیاز را نصب کرده و اطمینان حاصل می‌کند که هرکدام به درستی و به شکل صحیح نصب شده‌اند. این کار جهت تضمین کیفیت تصفیه آب و حفاظت از دستگاه انجام می‌شود.
نحوه نصب دستگاه تصفیه آب توسط نصاب

مراحل نصب دستگاه تصفیه آب به چه صورت است ؟

ردیفتصفیه آبتوضیحات
1قرار دادن دستگاه تصفیه آب و مخزن در موقعیت مربوطهابتدا دستگاه تصفیه آب و مخزن را در مکان مناسب و مشخص قرار دهید. سپس با استفاده از دریل، یک سوراخ روی سینک ظرفشویی بسازید. این سوراخ برای نصب شیر برداشت آب از دستگاه استفاده خواهد شد.
2نصب شیر برداشت آبمکان قرارگیری شیر برداشت آب به خودتان بستگی دارد. اما حتماً به این نکته توجه کنید که زیر شیر برداشت، کمی فضای مناسب باقی بماند. مثلاً برای جایگذاری بطری‌های آب بزرگ یا کتری‌ها در زیر شیر برداشت، فضای کافی مورد نیاز است.
3توجه به محدودیت‌های فضاییدر صورت محدودیت فضایی زیر سینک، تکنسین ممکن است تنها یک مکان خاص برای نصب شیر برداشت پیشنهاد دهد. در این صورت، شیر برداشت فقط در این فضا نصب خواهد شد.
4اتصالات و بستن شلنگ‌هادر این مرحله، اتصالات باید به صورت منظم شوند. این شامل بستن شلنگ‌ها و ایجاد ارتباط بین فیلترها، مخزن، و شیر برداشت است. همچنین، بستن قطعات در مکان‌های مناسب برای تقسیم بندی آب و جداسازی آب سخت از آب تصفیه شده نیز جزء وظایف این مرحله می‌باشد.
5چرخه پر شدن و خالی شدن مخزن و تست دستگاهدر نهایت، دستگاه تصفیه آب باید چند بار چرخه پر شدن و خالی شدن مخزن را طی کند تا شروع به عملکرد مناسب خود کند. این مرحله همچنین به نصاب کمک می‌کند تا از عدم نشتی دستگاه تصفیه آب مطمئن شود.
مراحل نصب دستگاه تصفیه

مشکلات دستگاه تصفیه آب میتواند شامل موارد زیر باشد :

ردیفمشکلتوضیحاتراه حل
۱نشتی دستگاه تصفیه آبوجود نشتی در دستگاه می‌تواند منجر به هدررفت آب و کاهش کارایی دستگاه شود.بررسی و تعمیر محل نشتی؛ تعویض قطعات اگر لازم
۲صدای بیش از حد دستگاهصداهای غیرمعمول می‌توانند نشان‌دهنده مشکل در قطعات یا پمپ دستگاه باشند.بررسی و تعمیر قطعات؛ رفع مشکلات پمپ
۳لرزش و ارتعاش زیاد تصفیه آب هنگام کار کردنوجود لرزش و ارتعاش زیاد ممکن است ناشی از عدم تعادل دستگاه یا قطعات خراب باشد.تنظیم و تعمیر دستگاه؛ تعویض قطعات در صورت لزوم
۴عدم عملکرد مناسب دستگاهاین مشکل می‌تواند منجر به رسوب گذاری آب در کتری آب جوش شود و کیفیت آب را کاهش دهد.بررسی و تعمیر دستگاه؛ تعویض فیلترها به موقع
۵کار نکردن ناگهانی دستگاه تصفیه آبعدم عملکرد ناگهانی ممکن است به دلیل مشکلات الکتریکی یا خرابی در سیستم باشد.بررسی اتصالات الکتریکی؛ تعمیر یا تعویض قطعات خراب
۶جریان کم آب خروجی از دستگاه آب تصفیه کنکاهش جریان آب ممکن است به دلیل لغزش فیلترها یا خرابی در سیستم باشد.تعویض فیلترها؛ بررسی و تعمیر سیستم پمپ
۷بو و طعم بد آب خروجی از شیر برداشت اسمز معکوسبو و طعم نامطبوع می‌تواند نشان‌دهنده فیلترهای فرسوده یا مشکل در سیستم اسمز معکوس باشد.تعویض فیلترها؛ بررسی و تعمیر سیستم اسمز معکوس
انواع خرابی دستگاه تصفیه آب

تمامی موارد بالا از مشکلات رایج دستگاه تصفیه آب می باشند که سرویس کار های ما به راحتی میتوانند خرابی های دستگاه شما رفع کنند.

قیمت تعمیر دستگاه تصفیه آب در ورامین

فروش دستگاه تصفیه آب در ورامین

هزینه تعمیر این دستگاه معمولاً وابسته به عوامل مختلفی است. به همین دلیل اعلام قیمت تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی قبل از بررسی مشکل، مدل و برند دستگاه ممکن نیست. در ادامه به مجموعه عواملی که بر روند قیمت‌گذاری یک تعمیرکار دستگاه تصفیه آب خانگی موثر هستند، اشاره خواهیم داشت.

نوع دستگاه تصفیه آب

قیمت تعمیرات و نصب دستگاه تصفیه آب به نوع آن بستگی دارد. برخی دستگاه‌ها مخزن‌دار هستند و برخی بدون مخزن هستند. قطعات بکار رفته در آنها نیز با توجه به کیفیت و برند قیمت متفاوتی دارند. در یک تقسیم‌بندی می‌توان دستگاه‌ها را به دو نوع تصفیه آب داخل منزل و تصفیه آب ورودی منزل تقسیم کرد. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO)، فیلتر پیش تصفیه کارتریجی، دستگاه‌های دارای فیلتر شنی، فیلتر کربنی و سختی گیر رزینی از انواع متداول در بازار هستند. برخی مدل‌ها نیز از اشعه ماوراء بنفش (UV) برای ضدعفونی کردن آب استفاده می‌کنند.

کیفیت و نوع فیلتر تصفیه آب

یکی از موارد رایج در تعمیر دستگاه تصفیه آب تعویض فیلتر است. البته این کار تعمیر به حساب نمی‌آید و در واقع بخشی از سرویس تصفیه آب خانگی است و چند وقت یکبار باید انجام شود. مسلما کیفیت فیلتر آب تاثیر مستقیم در ارائه این خدمت دارد. فیلترها انواع مختلفی دارند و از نظر درجۀ فیلتر کردن ذرات، جنس، کشور سازنده، تکنولوژی ساخت و … متفاوت هستند. دستگاه‌های تصفیه آب با توجه به تکنولوژی ساخت و برند آنها دارای فیلترهای مختلف هستند. انواع فیلتر مورد استفاده در این دستگاه‌ها عبارتند از:

ردیفنوع فیلترتوضیحاتکیفیتاقتصادی
۱فیلتر پروپیلن یا PPفیلترهای بافته شده از الیاف پروپیلن که ذرات معلق و رسوبات جامد را حبس می‌کنند.متوسطبله
۲فیلتر پست کربن یا کربن خطیفیلترهای حاوی کربن فعال که بوهای نامطبوع و ذرات معلق را حذف می‌کنند.خوببله
۳فیلتر کربن پودری یا گرانولفیلترهای حاوی کربن فعال به صورت پودری یا گرانول که بوها و ترکیبات شیمیایی را حذف می‌کنند.خوببله
۴فیلتر کربن بلاک یا کربن تکه‌ایفیلترهای ساخته شده از بلاک کربن که بر اساس فشار آب اثربخشی بیشتری دارند و مواد شیمیایی را حذف می‌کنند.عالیخیر
۵فیلتر ممبرانفیلترهای مبتنی بر ممبران که ذرات معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها و مواد آلی را از آب حذف می‌کنند.عالیخیر
۶فیلتر قلیاییفیلترهایی که علاوه بر تصفیه، مواد معدنی مثل کلسیم و منیزیم را به آب اضافه کرده و میزان pH را تنظیم می‌کنند.متوسط تا خوببله
۷فیلتر ماورابنفش یا uvفیلترهای ماوراء بنفش که با استفاده از تابش ماوراء بنفش، باکتری‌ها و ویروس‌ها را نابود می‌کنند.عالیبله
۸فیلتر مینرالفیلترهایی که مواد معدنی اساسی را به آب اضافه می‌کنند و به بهبود طعم و کیفیت آب کمک می‌کنند.خوببله
انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب

قیمت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب به نوع آن بستگی دارد. شما باید هنگام ثبت سفارش تعمیر تصفیه آب، برند و مدل دستگاه خود را در بخش توضیحات وارد کنید تا متخصص با اطلاع کامل فیلتر مناسب را برای شما تهیه کند.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی


تعویض فیلتر دستگاه تصفیه مستقیماً به محل زندگی شما و کیفیت آب آشامیدنی آن تأثیر می‌گذارد. فیلترهای پلی‌پروپیلن باید حداکثر هر 6 ماه یک‌بار تعویض شوند. در صورت کیفیت پایین آب منطقتون، بهتر که زودتر به تعویض فیلترها اقدام کنید. همچنین، فیلترهای کربن فعال نیز باید حداکثر 6 ماه پس از نصب جایگزین شوند. استفاده از فیلترهای قدیمی منجر به از دست رفتن توان جذب آنها می‌شود و عملکرد کاهش میابد. ممبران، فیلتر بسیار پرکاربرد بعدی، دارای عمر بیشتری است که معمولاً می‌توانید 1 تا 2 سال از آن استفاده کنید.

ردیفنوع فیلترزمان تعویضقابل تعویض
۱فیلتر پلی‌پروپیلنحدود ۶ ماهبله
۲فیلترهای کربن فعالحدود ۶ ماهبله
۳فیلتر مرحله سومحدود ۶ ماهبله
۴فیلتر ممبران۱ تا ۲ سالبله
۵فیلتر کربن بلاکحدود ۱ سالبله
۶فیلتر مینرالحدود ۱ سالبله
۷فیلتر قلیاییحدود ۱ سالبله
۸فیلتر فرابنفش۲ تا ۳ سالبله

نمونه کار ها

نصب دستگاه تصفیه آب در ورامین
تصب دستگاه تصفیه آب در قرچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *